Šestiměsíčnímu děťátku zůstal po 8 dávkách očkování poškozený mozek. Přála bych si vrátit čas, lituje maminka svého rozhodnutí

01.05.2016 12:42

    [...]

    Texaská matka promlouvá o strašlivých poškozeních, která utrpěla její šestiměsíční dcerka po 8 dávkách vakcín při běžné návštěvě lékařské ordinace. Po obdržení vakcín proti DTap/Hib/IPV, hepatitida B, pneumokokový Prevnar 13 a orálně podávaná vakcína na Rotavirus, propuklo u Cerenity několik vážných zdravotních problémů, které nakonec vedly k trvalému poškození mozku. Před tímto očkováním byla Cerenity perfektně zdravé šťastné děťátku s normálním fyzickým a kognitivním vývojem. Krátce po obdržení osmého očkování se celá její osobnost změnila.

    [...]

    Následujícího rána nebyla Cerenity schopna se ani posadit a vypadala, že má ochrnutých několik částí těla, což její rodinu přimělo k urychlené návštěvě pediatra a k rychlému převozu do dětské Memorial Hermann Hospital ve středu Houstonu, kde dítě umístili na jednotku intenzivní péče. Lékařský tým rychle ukázala prstem na Garzovi, než zavolali Službu ochrany dětí a obvinili je, že s dítětem třesou. Obviňující nakonec ze svých obvinění vycouvali a omluvili se s očištěním rodiny z jakéhokoliv špatného zacházení.

 

    Více na stránce AC24.cz.

 

Sociální sítě

 

Náš YouTube kanál
Naše diskusní fórum
Naše stránka na VK.com
Naše skupina na VK.com
Naše stránka na Google+
Naše stránka na Twitteru
Naše stránka na FaceBooku

Nejnovejší články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kočkodan — satirický občasný zpravodaj z oblasti očkování a vakcinace

Kontakt

Svoboda v očkování Ing. Marián FILLO
Jaseňová 26
01007 Žilina-Solinky
SLOVENSKO
tel./SMS/MMS: +421 904 827 031
číslo účtu: 2800070065/2010 (Fio)
IBAN: CZ8220100000002800070065
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP
svoboda.ockovani@gmail.com