Robert De Niro: „Můj syn je autista kvůli očkování.“ Přesto herec stáhl ze svého festivalu film o vakcínách. Byl vydírán?

15.04.2016 13:30

    [...]

    Jeden ze zakladatelů a pořadatelů festivalu, známý herec Robert De Niro, přidal situaci na šťávě, když oslovil kongresmana jménem Bill Posey. Ale hezky popořádku – De Niro se rozhodl film zařadit do svého festivalu už proto, že jeho vlastní syn trpí autismem a Vaxxed údajně odhaluje zločiny a podvody v americké vládní agentuře Centrum pro kontrolu nemocí (CDC).

    Ačkoliv, jak sám přiznal, býval zastáncem vakcíny, domnívá se, že citlivější děti může neopatrné očkování trvale poškodit, což se mělo stát i v případě jeho syna. „Bude tu spousta lidí, kteří přijdou a řeknou, že se jim během noci po očkování dítě změnilo. Já jsem to viděl, měl jsem něco udělat a neudělal. Je za tím opravdu něco víc, věřte mi,“ řekl De Niro. „Pojďme společně zjistit, kde je pravda. Pojďme se na to prostě podívat,“ sdělil pro televizní pořad Today. „Je třeba si uvědomit, že jsou vakcíny pro některé citlivější jedince prostě nebezpečné,“ pokračoval herec, který i myslí, že se o nebezpečnosti očkování záměrně nemluví. „Nikdo o tomto nechce mluvit. Anebo řeknou, že to řešili, a že je to uzavřené téma, ale evidentně není.“

 

    Více na stránce Šifra — časopis pro ty, kteří čtou i mezi řádky.

 

Sociální sítě

 

Náš YouTube kanál
Naše diskusní fórum
Naše stránka na VK.com
Naše skupina na VK.com
Naše stránka na Google+
Naše stránka na Twitteru
Naše stránka na FaceBooku

Nejnovejší články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kočkodan — satirický občasný zpravodaj z oblasti očkování a vakcinace

Kontakt

Svoboda v očkování Ing. Marián FILLO
Jaseňová 26
01007 Žilina-Solinky
SLOVENSKO
tel./SMS/MMS: +421 904 827 031
číslo účtu: 2800070065/2010 (Fio)
IBAN: CZ8220100000002800070065
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP
svoboda.ockovani@gmail.com