Poučný příběh jednoho boje se smrtelnou nemocí: Jak se chránit proti HPV? Lež a smrt. Jak na rakovinu děložního čípku? Recept z dob přirozeného světa. Vrátíme ho do hry?

27.11.2015 00:00

    [...]

    V databázi VAERS (tedy nežádoucích účinků očkování) je k dnešnímu datu hlášeno něco kolem třiceti tisíc nežádoucích účinků a zhruba dvě stovky úmrtí. Nežádoucí účinky jsou u menšiny sledovaných skutečně tragické: od autoimunitních chorob přes ztrátu hybnosti a dýchací potíže až k rozvoji ALS (amyotrofické laterální sklerózy, nemoci, způsobující paralýzu a smrt, již smutně "proslavil" Stanislav Gross) u mladých, zdravých děvčat. A vykládejte rodičům, kterým zemřelo či ochrnulo dítě, že jde o “menšinovou negativní reakci”

    [...]

    V již zmiňovaném pořadu zazněla jedna krajně zajímavá hypotéza: prof. Strunecká jakožto vědkyně, uvyklá “vědě, založené na důkazech”, vznáší pochybnost, zda vůbec HPV skutečně způsobuje rakovinu děložího čípku. Víme totiž sice, že jsou HPV viry přítomny v 99% zkoumaných vzorků nádorových tkání. Jenže v nich jsou i jiné, další viry. Nevíme, zda růst nádorů virus skutečně způsobuje - v laboratorních podmínkách se totiž u zvířat tento proces nikdy nepodařilo vyvolat.

 

    Více na stránce PяotiProud.

 

Sociální sítě

 

Náš YouTube kanál
Naše diskusní fórum
Naše stránka na VK.com
Naše skupina na VK.com
Naše stránka na Google+
Naše stránka na Twitteru
Naše stránka na FaceBooku

Nejnovejší články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kočkodan — satirický občasný zpravodaj z oblasti očkování a vakcinace

Kontakt

Svoboda v očkování Ing. Marián FILLO
Jaseňová 26
01007 Žilina-Solinky
SLOVENSKO
tel./SMS/MMS: +421 904 827 031
číslo účtu: 2800070065/2010 (Fio)
IBAN: CZ8220100000002800070065
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP
svoboda.ockovani@gmail.com