Nejúspěšnější americká tragédie: Upálí Roberta De Nira? Příběhy zmrzačených dětí se na veřejnost nedostanou. Ludmila Eleková hází vidlemi, Kongres drží basu. Tip na jedinou bezpečnou vakcínu

20.04.2016 12:00

    [...]

    Strach lékařů, kteří považují očkování za fungující, z epidemií nakažlivých chorob, zavlečených migranty, nelze podceňovat. Je nutno připustit, že se něco takového může stát. Současně ale nelze nevidět, že tato věta je zneužita jako součást arzenálu lží a polopravd, které očkovací průmysl po léta používá, aby se veřejnost nedozvěděla pravdu o “nahém císaři”. Nejen, že ony nakažlivé choroby by nebyly problémem, pokud by nevznikl problém migrantský. Především je ale nutno vzít v úvahu, že očkování skutečně podle mnoha vědců může způsobit velmi závažné vedlejší účinky - včetně autismu.

    Jenže říkejte to! Když něco podobného řekl jeden britský lékař jménem Andrew Wakefield, následovala likvidační kampaň, která milého lékaře zničila nadosmrti. Když se lékařův film pokusil před nedávnem promítat světově proslulý Robert De Niro - jehož dítě trpí dost možná post-vakcinačním autismem - na “svém festivalu” Tribeca, strhla se taková mediální hysterie, že herec (zřejmě maje na zřeteli příklad Galilea Galileiho) raději fofrem všechno odvolal. 

 

    Více na stránce PяotiProud.

 

Sociální sítě

 

Náš YouTube kanál
Naše diskusní fórum
Naše stránka na VK.com
Naše skupina na VK.com
Naše stránka na Google+
Naše stránka na Twitteru
Naše stránka na FaceBooku

Nejnovejší články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kočkodan — satirický občasný zpravodaj z oblasti očkování a vakcinace

Kontakt

Svoboda v očkování Ing. Marián FILLO
Jaseňová 26
01007 Žilina-Solinky
SLOVENSKO
tel./SMS/MMS: +421 904 827 031
číslo účtu: 2800070065/2010 (Fio)
IBAN: CZ8220100000002800070065
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP
svoboda.ockovani@gmail.com