Kouřová clona zvaná virus Zika: Co se skrývá v temném pozadí brazilských událostí? Děti bez mozku? Gates a farmaceuti si jistě mnou ruce. Může za to superkomár, nebo je vše jinak?

10.02.2016 00:00

    [...]

    Co když je ale celá “komáří hysterie” jen kouřovou clonou? Někteří lékaři i novináři správně poukazují na alarmující fakt: jediná věc, která se v Brazílii těsně před epidemií Ziky a mikrocefalie doopravdy změnila, bylo zavedení plošného (a povinného) očkování těhotných žen vakcínou proti tetanu, záškrtu a černému kašli. Okamžitě (tedy, do půl roku) poté se začaly rodit ony deformované děti.

    Vakcína přitom nejen, že nebyla testována ohledně bezpečnosti pro těhotné, ale v amerických podmínkách je určena pro děti mezi 10-11 lety věku! Podle doporučení amerického Úřadu pro potraviny a léčiva by se měla podávat těhotným jen “v nejnaléhavějších případech”. Vakcína proti černému kašli je současně tou, která v americkém systému kompenzace postižení, způsobeného očkováním, drží primát, a současně platí, že vakcína trivalentní, v níž je kromě černého kašle také tetanus a záškrt, má mezi vakcínami nejvyšší výskyt zánětu mozkových blan jako vedlejšího účinku. Náhoda? Nic není náhoda.

 

    Více na stránce PяotiProud.

 

Sociální sítě

 

Náš YouTube kanál
Naše diskusní fórum
Naše stránka na VK.com
Naše skupina na VK.com
Naše stránka na Google+
Naše stránka na Twitteru
Naše stránka na FaceBooku

Nejnovejší články

Podporujeme

nezávislý internetový rozhlas Slobodný vysielač

Kočkodan — satirický občasný zpravodaj z oblasti očkování a vakcinace

Kontakt

Svoboda v očkování Ing. Marián FILLO
Jaseňová 26
01007 Žilina-Solinky
SLOVENSKO
tel./SMS/MMS: +421 904 827 031
číslo účtu: 2800070065/2010 (Fio)
IBAN: CZ8220100000002800070065
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP
svoboda.ockovani@gmail.com